Dovolená s dětmi? V ČR možná nakonec bude zcela nejlepší… Dovolená v České republice (s dětmi, nebo bez nich) je stále větším trendem a pokud se rozhodnete dát přednost domácím atrakcím před dalekým putování, nebudete rozhodně sami.

Z nedávného průzkumu EU vyplynulo, že domácí dovolenou vloni zvolilo 45 procent občanů ČR.

A protože jsou u nás rodiny s dětmi vřele vítány. Máme pro Vás speciální AKČNÍ CENU – RODINNÝ BALÍČEK, kde jsou až 2 DĚTI do 12 let ZCELA ZDARMA. 

Přinášíme vám přehled tipů, které se mohou hodit při plánování vaší dovolené. Velkou většinu z nich jsme vyzkoušeli osobně, tedy žádný strach!

A proč je dovolená s dětmi v ČR tak oblíbená? Stále více lidí zjišťuje, že doma je prostě doma a přiznejme, trochu za to mohou i ekonomické kotrmelce posledních let a aktuální situace s pandemií. Léto je za dveřmi a vy stále nevíte kam vyrazit na dovolenou? Užijte dovolenou bez starostí v Česku u nás v rodinném Hotelu. 

Rodina 1

Máchovo jezero a jeho okolí nabízí nespočet dobrodružných možností pro Vaše děti a mi Vám přinášíme pár tipů.  Specializací hotelu jsou rodinné pobyty, kolektivní soustředění, meditační nebo sportovní pobyty. Hotel se nachází v Doksech, cca 80km od Prahy v malebné romantické krajině Karla Hynka Máchy nebo legendárního českého loupežníka Václava Babinského. Okolí Doks je plné historických a přírodních památek. Hned naproti hotelu je les, který je vhodný pro zábavné lesní bojovky, hledání pokladu a další sportovní dobrodružné aktivity. V pěší blízkosti je pro turisty Jarmilina stezka, Naučná stezka a Muzeum Čtyřlístek. 

 

Pro zapálené cyklisty přinášíme malé doporučení na několik zážitkových rodinných výletů. A co je přeci víc než zážitky a vzpomínky s rodinnou.