Dopřejte si nevšední chvíle uprostřed malebně romantické krajiny Máchova jezera s exkluzivním piknikovým zážitkem.

Mácháč Piknik 2

S potěšením oznamujeme naši spolupráci na připravovaném testovacím projektu „Mácháč Piknik“, v rámci kterého budeme poskytovat naše nově zprovozněné cateringové služby. Připravte se na kompletně na míru vytvořenou a nezapomenutelnou cestu, protože vám přinášíme dokonalou kombinaci pohodlí, estetiky, delikates a personalizovaného servisu. 

 

Mácháč Piknik je ojedinělá „pop-up“ aktivita, jejímž cílem je pozvednout turistickou atraktivitu Doks a jejich okolí, zejména vyhlášeného Máchova jezera.  Posláním této aktivity je posílit pověst regionu, zvýšit trend zájmu o kvalitní služby, ať už prostřednictvím sociálních sítí, či doporučením osobních zkušeností.

Naše pikniky jsou určeny pro páry a malé skupiny, prioritní důraz na nadstandardní úroveň je kladen na maximální pohodlí, soukromí a estetický dojem v kombinaci přírodní krásy okolí. Každý piknik, který pro Vás chystáme v atraktivních lokalitách v okolí Máchova jezera, je pečlivě realizován, plně obsloužen a přizpůsobený vašim individuálním preferencím, požadavkům speciálním událostem.

Hotel Kamýk aktuálně prochází generační proměnou a modernější transformací. Inovativní a kreativní přístup v kombinaci se zkušenostmi získané ze zahraničí v úzké spolupráci s projektem „Mácháč piknik“,  nám umožňují využít apelující zájem a komplexní využití potenciálu rostoucího vylepšování našich služeb.

Náš kreativní cateringový team, ve spolupráci s exkluzivními dodavateli, Vám na míru připraví delikátní menu se zaměřením převážně na lokální suroviny pěstované v privátním bio sektoru pro nadstandardní zajištění nejvyšší kvality surovin a servírovaných pokrmů.

Přidejte se k nám a buďte informováni:

Buďte první, kdo bude mít štěstí tyto mimořádné zážitkové pikniky ve velmi limitovaném množství prožít. Dovolte nám Vám vytvořit celoživotní nezapomenutelné vzpomínky na společné okamžiky. Darujte svým milovaným společně strávený čas s exkluzivním prožitkem.

Přihlaste se do  mailing listu na adrese www.machacpiknik.cz a získejte mimořádné novinky společně s exkluzivní bonusovou nabídkou pro prvních 100 registrovaných. Současně s tím získáte včasný přístup k rezervačnímu systému – zkušebního provozu a především ojedinělou příležitost přednostně vyhrát balíček –  Piknik v lese – zcela zdarma.

Nenechte si ujít unikátní příležitost ponořit se do krás Máchova jezera, unést se přítomným okamžikem s maximálním komfortem s vizuálním potěšením, Zažijte výjimečně vzácný zážitek na celý život. 

Mácháč Piknik

Společně dokážeme něco změnit:

Mácháč Piknik je víc než jen výlet a nóbl gurmánský prožitek

Je to příležitost, potenciální šance a především upřímná ambice pozitivně ovlivnit veřejně vnímání této letní turistické destinace pod pojmem “ Retro dovolená“.  Zapojením se do pikniků podpoříte zvýšení povědomí o nádherném regionu, podporou realizace trendy zážitkové služby, aktivně podpoříte rostoucí tendenci poptávky zájmu a nabídky atraktivní úrovně. Současně s tím z každého uskutečněného pikniku putuje část finančních prostředků na renovaci a rozvoj provozu Hotelu Kamýk.

Zastavte se. Unikněte všednosti rutinního života a vydejte se s Mácháč Piknikem na romantické dobrodružství v oblíbené lokalitě K.H.Máje. 

Darujte svým milovaným čas plný magických zážitků. 

Hotel Kamýk – hrdý partner unikátního projektu, a především přední dodavatel cateringového sortimentu umocní Váš piknikový zážitek. Ponořte se do krás Máchova jezera, dopřejte si gurmánské požitky a vytvořte si cenné vzpomínky. 

Navštivte stránky www.machacpiknik.cz a zaregistrujte se do mailing listu, budete tak mezi prvními, kdo zažije kouzlo Mácháč Pikniku.