Jaro a léto se už plně hlásí o slovo a tak nastává ten nejlepší čas na skvělou zahradní párty s přáteli či rodinou. Slunečné dny si zaslouží odpočinek na zahradě s chladným drinkem v ruce nebo zábavu s hudbou a míčovými hrami. Přinášíme vám inspiraci a praktické tipy pro uspořádání nejlepší zahradní párty u nás:

Jak uspořádat zahradní párty?

Naplánujeme pro Vás dokonalou zahradní párty v několika krocích. Hodit se vám jistě bude náš návod, který vás provede celým plánováním jarního či letního večírku na zahradě.

Pozvěte přátele a vaše známé

Seznam hostů je potřeba připravit snad pro každou párty nebo večírek, ať už se jedná o narozeninovou oslavu, rozlučkový večírek nebo zahradní párty. Pozvěte všechny blízké, se kterými chcete strávit příjemný čas. Zvolit můžete oficiální pozvánky, abyste měli jistotu, že se ke každému pozvání včas dostalo. Vše potřebné pro vás připravíme dle vašich představ a stanoveného rozpočtu.

Určete téma zahradní párty

rodinna oslava - hotel kamykZvolené téma vás může provázet celým večírkem. Uzpůsobit tématu lze občerstvení, dekorace i místo zahradní párty. Vyberte si jeden z našich 7 tipů níže.

Občerstvení vás nemusí vůbec trápit

Obstarat dostatek jídla a pití není zrovna snadnou záležitostí. Připravíme pro vás hned několik variant způsobu občerstvení dle cenových kategorií, počtu hostů a zvoleného téma oslavy.

Co když se pokazí počasí?

Naplánovat si můžete nejlepší datum, místo i dekoraci oslavy, ale počasí vám nikdo nezaručí. Pro všechny případy je vhodné zajistit alternativu pro vaši zahradní párty. Máme k dispozici velký sál s kapacitou až 100 osob, kam by se v případě nepřízně počasí mohli hosté schovat, další nabízenou alternativou je zahradní párty stan.

Naplánujeme spolu dostatek zábavy a zajistíme hudbu

Snad pro každou párty se hodí připravit hudební mix písniček, kde si každý najde tu svou oblíbenou. Stačí jen zapnout reproduktory a párty může začít. A aby zábava nevázla ani na chvíli, nechte se inspirovat také našimi tipy na párty hry a jiné aktivity.

 

Pro inspiraci můžete skočit na náš instagram – Garden party 

8 tipů na perfektní zahradní párty

Seznam hostů napsaný a pozvánky odeslané? Nyní je tedy na čase vybrat skvělé téma pro zahradní párty a užít si spoustu zábavy s hosty.

1. Grilovací párty nikdy neurazíbrunch

Mezi velmi oblíbené varianty patří klasické grilovací párty, kde si na rozpáleném grilu každý připraví dobrotu dle svých preferencí. Povídání nad voňavým talířem plným skvělého jídla a chlazeným pivem jednoduše baví snad každého. Připravíme pro vás grill, náčiní a vše potřebné, tady se to bude točit!

2. Posezení pro pány

Pánové jistě ocení nějaký ten čas pro pravý chlapský pokec s dobrým pivem a rozpáleným grilem. Připravíme pro vaše kolegy a přátele pokerovou párty, stačí si jen připravit nenápadné brýle pro blafování s kartami. Jistě se skvěle pobavíte a odreagujete.

3. Music párty

Milujete tanec a dobrou hudbu? Pak pozvěte stejné nadšence a užijte si protančené odpoledne i večer. Pro významnější události, jako jsou oslavy narozenin a podobně, můžeme nabídnout služby některé z oblíbených kapel a užít si soukromý koncert.

4. Dýchánek pro dámy

Pro něžné pohlaví se naopak hodí klidnější zábava. Co tahle párty v boho stylu s nádhernou výzdobou plnou třásní, měkkých materiálů a přírodních barev. Pro boho styl je typické využití sedacích pufů, desítek polštářů a jemný chaos plný vynikajících růžových koktejlů.

dámská jízda na Mácháči 5. Zábavný večer s deskovými hrami

Karetní a deskové hry nabízí stovky způsobů, jak zábavně využít čas. Pozvěte několik přátel na herní večer a vraťte se na chvíli do dětství, kdy vás nezajímalo nic jiného, než co budete hrát jako další v pořadí. Nabízí se klasické hry jako Aktivity, Sázky a dostihy, ale také novější Uno nebo Dixit.

6. Milujete brunch?

Pozdní snídani v některých zemích nazývají jako brunch a většinou se jedná o skvělá jídla, jako jsou sladké muffiny, vafle se šlehačkou nebo slané panini. Připravte si žaludky, budou v ráji.

7. Tropický ostrov

Moře sice v Česku nenajdeme, ale to neznamená, že si atmosféru tropického ostrova nemůžete užít na Máchovo Jezeře, které svou destinací a pískovou pláží krajně mořskou destinací evokuje. Připravíme pro vás osvěžující ovoce, drinky do pestrobarevných sklenic, nafukovací dekorace a opalovačka může začít.

Hry a aktivity

Hlavně se nenudit! Až dojdou témata k hovoru, vytáhneme pár trumfů z rukávu a zajistíme pro hosty skvělou zábavu v podobě her, sportu a jiných aktivit. Hry na zahradní párty jsou fantastickým lámačem ledu a stanou se velkým hitem u hostů všech věkových kategorií. Držte se klasiky, jako je hoopla a kuželky nebo mezi oblíbené varianty patří:

Badminton – skvělá sportovní hra pro dva nebo čtyři hráče, u které si protáhnete tělo a zároveň trochu zasoutěžíte.

Dětský program a dílnička – ideální klidný program pro děti, v nabídce je nespočet možností.

Petanque – komu se však nechce běhat, může vzít do ruky železnou kouli na petanque a snažit se přiblížit té proklatě malé kuličce v dáli.

Táborový oheň – také jste jako děti trávili léto na táborech? Upéct si brambory nebo marshmallow v ohni může být skvělou zábavou.

Zpívání písní – poté stačí vytáhnout kytaru a zazpívat si společně několik oblíbených hitů.

Vodní bitva – trochu ochlazení přijde vhod? Naplníme balonky nebo vodní pistole a bitva může začít.