Touhle dobou, už by nám poletovali děti po zahradě, brigádníci po terase, sportovci po antuce.  Jediný kdo tu ale pobíhá, je jen část rodiny, společně s naším zahradníkem, v čele s naší Babičkou. Snažíme se hledat pozitiva i v této nelehké době a tak se radujeme z krásně kvetoucí zahrady. Upravené antuky. Proběhl i rozlučkový ceremoniál s veškerým plevelem v záhoncích. Máme radost a těšíme se až se Vám tu bude líbit také. 

 zahrada kytky 1   zahrada kytky 2  zahrada kytky 3

Zahrada v procesu, tak se jmenuje náš nový highlight na našem instagramu. Podívat se můžete zde. Založili jsme si tento účet aby jsme s Vámi mohli sdílet i zákulisní fotografie a videa, kliknutím na follow tak získáte exkluzivní pohled do dění naší rodiny. Většinou je s námi legrace, občas si lezeme na nervy, jako v každé početnější rodině. I přes veškeré neshody se víceméně máme rádi a držíme spolu. To je náš příběh, o rodině, o spolupráci, o překonávání překážek. Příběh, který se odehrává právě na tomto kouzelném místě.

zahrada 4 antuka zahrada 5

Naše zahrada je ideální pro narozeninové oslavy, svatební obřady a večírky, venkovní promítání filmů pod širým nebem, jarmarky či jiné společenské sešlosti.

Náš rekvizitář disponuje několika outdoor stany, zahradním nábytkem, světýlky či lampiony. Kontaktujte nás.