Svatba v lese, na mýtině, v zahradě nebo v přírodě. Nejen pro příznivce přírody a minimalismu.

Příroda dokáže vytvořit ty nejdokonalejší kulisy, jaké si jen můžete přát. Zvlášť, pokud máte své oblíbené místo někde v lese, nebo se venku cítíte lépe. V současné době se stává lesní svatba a také hostina venku, stále více oblíbeným a vyhledávaným místem pro svatbu nebo svatební focení.

svatba Nebojte se svých snů a přání. Ať už v životě tak při plánování svatby. Hoďte za hlavu to, jak to měla kamarádka nebo známá i to, co si myslí ten či onen. Je to jeden den v životě a nestojí za to, slevovat ze svých nároků. Pokud chcete svatbu u toho stromu, kde jste spolu měli poprvé piknik, mějte ji tam. 

Inspirujte se, ale zároveň zůstaňte originálem.

Svatba v lese je tím pravým svatebním místem nejen pro nenapravitelné romantiky a zarputilé ochránce přírody či skalní trampy, ale rovněž pro ty, kteří touží po tom, aby měl jejich svatební den neopakovatelnou atmosféru a byl na hony vzdálený od hektického ruchu civilizace.

svatba 3

A nejen nevěsta s ženichem na sňatek v lese nikdy nezapomenou, vzpomínat na tento neobyčejný zážitek budou jistě také všichni pozvaní svatební hosté.

Naše zahrada spolu s přilehlým lesíkem je Vám plně k dispozici.

 

Máme již 18let zkušeností s pořádáním svateb a svatebních hostin. Ať už klasicky tradičních či tématických. Pomůžeme Vám vyběhat místní úřady, máme kontakty na veškeré hrady a zámky v okolí. Disponujeme širokou škálou ověřených dodavatelů, přes dekorace, catering, dopravy, programu, či dalších kreativních náležitostí.

Svatba Zahrada Máme rekvizitář dekorací, stanů a nábytku, který stále rozšiřujeme. Nebo Vám připravíme dekorace přímo na míru. Záleží jen na Vás. Neváhejte nás kontaktovat s nezávaznou poptávkou, sdělte nám svou představu a společně Váš nezapomenutelný kouzelný den uděláme ještě pohádkovější. Jsme tu pro Vás.