O hotelu Kamýk

O hotelu

Hotel Kamýk leží poblíž Máchova jezera (cca 15 minut procházkou), je zasazen do klidného prostředí, přesto v centru kulturního a sportovního vyžití. Součástí hotelu je malý lesnatý parčík a antuková plocha. V prostorách hotelu je k dispozici sauna a masáže. V blízkosti se nacházejí dvě fotbalová hřiště, posilovna a kuželna. K dalšímu sportovnímu vyžití nabízíme zapůjčení kol a jiného sportovního náčiní.

Kapacita hotelu je 33 pokojů s 82 lůžky. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení.

Předností hotelu je bezbariérový přístup v přízemí hotelu včetně ubytování a sociálního zařízení.

BEZDRÁTOVÝ INTERNET WI-FI v celém hotelu ZDARMA

Vybavení hotelu: 

V prostorách recepce se nachází bar, který zároveň slouží jako lobby, dále je tu restaurace se soukromým salonkem. K dispozici je také konferenční sál, kde je možné uspořádat  rodinné oslavy, svatební hostiny, konference, workshopy, či poslouží jako tělocvična. V letní sezóně se zde konají různé kulturní a společenské akce, koncerty, závody.

Hotel disponuje zahradou, kde najdete různé aktivity pro celou rodinu. Součástí je dětské hřiště se skluzavkou a houpačkou, ohniště nebo antuková plocha, která je nejčastěji využívána pro sportovní pobyty. Náš hotel je vhodný jak pro klidnou rodinnou dovolenou, tak pro pořádání soustředění pro různé sportovní kluby, či firemní teambuildingy. Zahrada je ideálním prostředím pro promítání filmů, narozeninových oslav či svatebních večírků. Náš rekvizitář disponuje několika párty stany , zahradním nábytkem a máme i tématické dekorace.   

V průběhu festivalu Mácháč se naše zahrada mění na klidný stanový areál. Pokud se chystáte na Festival Mácháč 2020 a hledáte klidný kemp na stanování, neváhejte se obrátit na info@hotelkamyk.cz nebo využijte náš ubytovací balíček KEMP KAMÝK v sekci ubytovací balíčky.

Okolí

Hotel Kamýk se nachází v Doksech, cca 80km od Prahy v malebné romantické krajině Karla Hynka Máchy. Krajina s množstvím lesů je vrchovinného charakteru. Kromě kopců ji zmalebňují pískovcové útvary, vodní plochy i venkovská lidová architektura. Okolí Doks je plné historických a přírodních památek, proto je častým cílem turistů. Hned naproti hotelu je les, který je vhodný pro zábavné lesní bojovky a další sportovní aktivity. V pěší blízkosti je pro turisty Jarmilina stezka, Naučná stezka a Muzeum ČTYŘLÍSTEK.

Informujte se o dostupnosti na recepci, společně pro Vás vybereme vhodný termín, který vám bude vyhovovat nejlépe.