By / 22nd Květen, 2017 / Hotel Kamýk / No Comments

    Pro Vaše pohodlí jsme se rozhodli pro několik změn. Některé jsme mohli provést ihned, na jiných budeme pracovat průběžně. Zvětšení venkovní plochy k sezení před hotelem jste si už všimli a za hezkého počasí takmůžete posedět nejen na prostorné terase, ale i na menším plácku mezi hlavním vchodem a dětským hřištěm (Psali jsme v článku Více místa pro venkovní posezení). Především pro rodiče s dětmi je to ideální místo, odkud mají perfektní přehled o tom, jak si jejich potomci hrají a děti jsou zase rády, že vidí na své rodiče, kteří se tak mohou bez obav bavit.

   I u zadního vchodu proběhla velká změna. Dlaždicový chodník k němu, byl totiž zvýšen tak, aby se odstranil schod, který se v minulosti (kvůli špatnému podloží) neustále zvětšoval. Nyní tak přijdete do hotelu (nebo naopak vyjdete z něj) v naprostém pohodlí.

   Kolem nové části jsme vyseli trávu a teď už je na přírodě, aby se zem kolem chodníku zazelenala.

    Nejvýraznější změna pak proběhla uvnitř hotelu. Recepce, bar s restaurací, jídelna i salonek se dočkali nového koberce. Předchozí koberec měl už skutečně svá nejlepší léta za sebou, proto jsme rádi, že jsme ho nyní mohli vyměnit. Zvolili jsme podobnou barvu, snad jen malinko tmavší. Na první pohled tak změna není příliš výrazná. Pravidelní hosté si však záhy všimnou měkčího a léty a množstvím hostů nezničeného koberce.

Nejprve bylo potřeba vyklidit všechny prostory. Abychom se ke koberci dostali, msueli jsme demontovat i celou recepci z těžkého masivního dřeva.

Po vyklizení se koberec odstranil. Řemeslníci to zvládli během několika hodin a po vyčištění podlahy od zbytků koberce a opravení některých vad v podlaze, bylo vše připraveno pro položení nového. Odkrytím koberce se nám ukázala původní mramorová dlažba.

Po opravách podlahy už bylo vše připravené k položení nového koberce. Výsledek můžete přijít ohodnotit osobně. Rádi Vás u nás uvítáme.


Leave a Comment